Bizi ArayınRezervasyon

İzmir Havalimanı Transfer

İzmir Adnan Menderes Havaalanından Tüm Ege Transfer hizmeti
izmir havalimanı transfer

İzmir Havalimanı Transfer

İzmir Havaalanı Transferi

İzmir, Türkiye’nin en şirin illerinden biri olarak yerini alıyor. Ayrıca en kalabalık üçüncü şehrimizdir. Doğal olarak izmir havaalanı transfer hizmeti konusunda da oldukça kaliteli hizmet verilen bir şehrimizdir. Anadolu Yarımadası’nın batı kısmını kapsıyor, Ege Bölgesi’nin ise ortasında yerini almış bulunuyor. Aynı zamanda İzmir Körfezi çevresinde huzur dolu şehir, her yıl düzenli olarak İzmir Enternasyonal Fuarı’nı düzenleyen önemli bir fuar merkezidir. Aynı zamanda ise güzel bir liman kenti olduğunu söylememiz de  mümkündür. Yüz ölçümü olarak ise Türkiye’nin 23. büyük ili olmayı başarmıştır. Batısında yer alan vazgeçemediğimiz Ege Denizi ve Ege Adalarıyla beraber güney kısmında Aydın, kuzeyinde ise Balıkesir, doğusunda ise Manisa gibi turizmi canlı tutan, önemli sayılan iller yer alıyor. Bu sebepten ötürü Türkiye’nin gözde şehirleri denildiğinde akla ilk sıralarda her zaman İzmir şehri gelir.

Gezip görülecek o kadar güzel yerleri barındırıyor ki bünyesinde… İnsanların ilgisini sırf bu sebepten dolayı hep çekmiştir ve bu gözde şehir olan İzmir’in ziyaretçi sayısı her zaman oldukça fazla olmuştur. Büyük bir şehir olması ile beraber gelişmişlik açısından tam donanımlı olduğunu da söyleyebiliriz. Çeşme Havalimanı transferi konusunda da aynı şekilde donanımlıdır.

İzmir’in batısında plajları, denizi ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası’na kadar uzanır. Antik çağın en ünlü kentleri arasında bilinen Efes, imparatorluk devrinde dünyanın en büyük diyebileceğimiz kentlerinden birisiydi. Dönemin zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yapmış olduğu yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyurmayı başarmıştır. Bu nedenden dolayı ise bu şehre “Eski İzmir”, “Güzel İzmir” ve “la Perle de l’Ionie” olarak da biliniyordu. İzmir’in etrafını  yatlar ve gemiler çevrelemiş olup uzun ve dar bir körfezin başında yerini alır.. Sahil boyunca hurma ağaçları, palmiye ve geniş caddeler bulunuyor. İzmir Limanı, Mersin de yer alan limandan hemen sonra Türkiye’nin en büyük limanı olmuştur.

Kozmopolit ve canlı bir şehir olan İzmir, sanat festivalleri ile ve fuarları ile de önemli yere sahiptir. Gezip görülmesi için bunca sebep barındıran bu güzel şehrin dışardan gelen misafirleri için ulaşımdan konaklamaya kadar akla gelebilecek her şeyi tam donanımlı olarak düşünülüp hiçbir sıkıntıyı barındırmaması gerekir.

Bizler Egeli Transfer olarak bu esnada devreye girerek sizleri bu şehirde ilk karşılayıp ağırlayanın bizler olacağını belirtmek isteriz. İzmir’in bünyesinde olan Adnan Menderes Havalimanı sizleri Türkiye’nin güzel illeri arasında yer alan İzmir’e getirip sonrasında bizlere yani İzmir Havalimanı Transfere devredip ulaşımınızı bizimle sonlandırmanıza aracı olacaktır. Adnan Menderes Havalimanı 1987 yılından beri bizlerin hizmetine açılmıştır. Eski başbakanlardan olan Adnan Menderes’ten adını almıştır.

İzmir Havalimanı’na inmenizle sizleri karşılamamız bir olacaktır. Alaçatı, Alsancak, Aliağa, Balçova, Bayındır, Beydağı, Bergama, Buca,   Bornova, Çandarlı, Çeşme, Çiğli, Foça, Dikili, Gaziemir, Gümüldür, Güzelbahçe, Karaburun, Karşıyaka, Kınık, Kemalpaşa, Kiraz, Konak, Menderes, Kuşadası, Menemen, Mordoğan, Özdere, Narlıdere, Selçuk, Seferihisar, Tire, Torbalı ve Urla bölgeleri arasında transfer hizmeti sağlanabilmektedir. Böylesi ödüllere layık görülmüş havalimanının da ona yakışır kalitede izmir havaalanı transfer hizmeti sağlayan bizler yani Egeli Transferi bulunuyor.

Bizlerin esas bildiği ilkelerin en başında güven ve kalite gelmektedir. Sizleri İzmir Havalimanına geldiğinizde uçaktan inmeden bizler sizi hazır bir şekilde bekliyor olacağız. İstediğiniz saatte sizleri ulaşmak istediğiniz yere kadar ulaştırıyor bu esnada da sizlere eşlik ediyoruz. Ulaşım konusunda ki hassasiyetimiz sizlerin yolculuk esnasında görmüş olduğunuz sıkıntıların varlığından kaynaklanmaktadır ve bu sıkıntıları tamamen bünyesinde barındırmayan ulaşım aracınız olan Egeli Transfer sizlere konfor ve güveni yaşatarak, diğer transferlerden hep bir adım nasıl önde olduğumuzu kanıtlamaktayız.

Hayatımızın bir bölümünü bir yerden başka bir yere gitmek için geçiririz. Bu esnada zaman zaman değişkenlik gösteren ulaşım araçları bize eşlik eder. Birçok avantajı olduğu kadar güven söz konusuyken özel araçların güvenli olup olmadığını da sorgulamadan geçemiyoruz. Bu esnada devreye Egeli Transfer geçiyor. Her şeyin tam olarak iyi gideceğine emin olabilirsiniz. Zaman, çalışan ya da tatil için kendine kalabalık hayattan vakit ayırmış bütün insanlar için ayrım yapmadan önem teşkil eder. Ulaşım konusunda da zaman hepimiz için önemli olmuştur. Bazen bir yerden başka bir yere gitmek için bizler ne kadar hızlı davransak da ulaşım araçları buna izin vermeyebiliyor. Bunu göz önünde bulundurup ticari taksileri tercih ettiğimiz zamanda ise bu sefer de cebimiz pek hoşnut kalmıyor durumdan. Tabi güven bu saydığımız bütün sıkıntıların başında geliyor. Egeli Transfer olarak bütün sıkıntıların zerresini bizde göremeyeceğinizin garantisini veriyoruz. Bizler bu güzel şehrimizi ziyarete gelen siz değerli dostlarımızı Adnan Menderes Havalimanından sonra karşılayıp en güzel izlenimleri daha ilk dakikadan itibaren sizlere verip, bizleri seçerek vermiş olduğunuz kararın ne kadar doğru olduğunu da bu şekilde ilk izlenimde kuşkusuz sizlere veriyoruz. Memnuniyetiniz bizim emeğimizin en güzel karşılığıdır.

İzmir Havalimanı Transfer bu şehre, bu ülkeye ve bu ülkede yaşayan güzel insanlarımıza yaraşır bir ulaşım şekli göstererek ziyaretçilerimizin takdirini hep almıştır. Gelecek olan misafirlerimize göstermiş olduğumuz 7/24 VIP hizmeti en donanımlı şekilde vermeye devam edeceğiz. Başta Çeşme, Didim, Kuşadası, Foça, Efes, Ayvalık, Gümüldür, Selçuk, Bodrum ve Marmaris olmak üzere tüm Ege Bölgesine transfer hizmetlerini sağlıyoruz. İster bir kişi ister grup olun, sizin talebinize göre son model özel donanımlı sedan araçlarımız, vito, minübüs ya da otobüslerimizle istediğiniz noktaya ulaşımınız sağlanıyor. Müşteri odaklılık ve kaliteyi birinci önceliğimiz olarak sizlere sunmaktayız. Kalite ve güvenceyi ilke edinip göstermiş olduğumuz hizmetten son derece memnun kalmanız bizim emeğimizin karşılığının göstergesidir.

×
Merhaba
Sİze Nasıl Yardımcı olabiliriz?